Witajcie serdecznie!:-)


Krokusy. Przebudzenie:-)
Krokusy. Przebudzenie:-) 

"Theodore Roosevelt powiedział kiedyś: Rób, co możesz, tam, gdzie jesteś i z tego co masz. A o resztę się nie martw" [Brian Tracy. Maksimum osiągnięć. MUZA S.A., Warszawa 2012, str. 36]

 

Myśl o założeniu swojej strony internetowej pojawiła się w mojej głowie jakiś czas temu. Ot, takie małe marzonko. Realizację tego pomysłu odkładałam na później i później i jeszcze później. Aż pojawiła się potrzeba i motywacja.

Korporacja, w której pracuję, zainicjowała projekt Targi Pasji. Idąc za ciosem zgłosiłam się. Pomyślałam, na wzór słów T.Roosevelta - "Dobra, założę stronę internetową, na której zaprezentuję moją pasję".......Moją pasją są GÓRY:-)

 

Stronę staram się aktualizować w miarę możliwości czasowych, stopniowo więc nabiera ona kształtów, treści i obrazów. Wierzę, że będę rozwijała ją stale, bo celów górskich nie brakuje. Celem witryny jest podzielenie się z Wami moją pasją, moimi przygodami i doświadczeniami w górach, dlatego oprócz zdjęć i krótkich relacji z wyjazdów, znajdziecie tu także garść praktycznych informacji. Zachęcam do czytania opisów pod zdjęciami, które niekiedy niosą więcej informacji i humoru niż cała reszta;-) Jeżeli uda mi się zarazić Was swoją pasję wtedy....Bomba:-) A być może zaciekawię Was górami, bo odsłon mają wiele. Być może zainspiruję do działania, bo przecież „Podróż tysiąca mil, zaczyna się od pierwszego kroku” – Konfucjusz. Być może zachęcę do sięgania po marzenia, do obierania celów. A może po prostu pokaże ile frajdy i satysfakcji daje realizowanie siebie z pasją.

 

Zapraszam i....do zobaczenia na szlaku!:-)

Magda